V festiwal języka rosyjskiego już za nami!

2021-03-03
Julita-Zarnzba-odbiera-wyrSCZNnienie
Jakub Gołąb

26 lutego odbył się V festiwal języka rosyjskiego organizowany w Katedrze Rusycystyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W festiwalu języka rosyjskiego, w kategorii piosenka rosyjska, wzięło udział aż siedmiu uczniów z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale: Alan Stanek 2d, Joasia Kuś 2d, Jagoda Kęsy 2d, Jakub Gołąb 2c, Julita Zaręba 2c, Paulina Zielińska 2a, Tymoteusz Louis 2b. Przez dwa tygodnie wszyscy uczniowie ciężko pracowali śpiewając, nucąc i grając najpiękniejsze piosenki rosyjskie pod merytoryczną opieką pani Jagody Dmytrenko.
Z wielką radością przyjęliśmy informacje o sukcesie dwóch naszych uczniów, którzy zdobyli wyróżnienie w festiwalu. Gratulujemy osobom wyróżnionym Jakubowi Gołąb i Julicie Zarębie oraz wszystkim pozostałym uczestnikom. ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!