KLASA 1C (ODDZIAŁ MIĘDZYNARODOWY) – WYCHOWAWCA: TOMASZ KONOWALIK

2024-08-20
Klasa 1C

Klasa 1C składa się obecnie z 10 uczniów. Wszyscy wybrali oddział międzynarodowy, aby przygotować się solidnie do matury IB DP. Zdobycie wykształcenia na tym poziomie, z pewnością otworzy drzwi do nauki na wielu zagranicznych uczelniach. Nauka języków to dla każdego ucznia jedna z priorytetowych kwestii we współczesnym świecie. Jako grupa młodych ludzi posiadają wspólny cel: zdobywać wiedzę oraz rozwijać swoje umiejętności w życiu codziennym. W murach boguchwalskiego liceum będą przez kolejne 4 lata przygotowywać się do odpowiedzialnego, dorosłego życia. Wyznając zasady zdrowego współzawodnictwa oraz tolerancji, klasa 1C jest gotowa, u boku wychowawcy Tomasza Konowalika, podjąć się tego zadania.